پشتیبانی فنی TimeToStartup از استارتاپ ها

تیم های استارتاپی اغلب در ابتدای مسیر خود با 2 تا 5 نفر هم بنیانگذار تشکیل می شوند. همچنین می دانیم هر فرد مهارت های محدودی در حوزه های خاصی دارد. بنابراین اغلب دیده می شود که تیم های استارتاپی در برخی حوزه ها دچار کمبود نیروی متخصص می باشند. برای مثال استارتاپی را تصور کنید که در حوزه ی صنایع دستی فعالیت می کند. بنیانگذاران این استارتاپ قصد دارند اپلیکیشنی را که بسازند که به صورت مارکت پلیس، امکان خرید و فروش صنایع دستی را بین تولید کنندگان و خریداران فراهم می سازد. اما مشکلی در این راه وجود دارد، هیچ کدام از هم بنیانگذاران این استارتاپ تخصصی در مورد برنامه نویسی موبایل ندارند. این استارتاپ برای حل مشکل خود 2 راه دارد: یا این که متخصصی را وارد تیم استارتاپی خود کند، و یا اینکه این بخش از نیاز خود را برونسپاری کند.

البته باید در نظر داشت نیاز های فنی استارتاپ ها تنها به پشتیبانی نرم افزاری محدود نمی شود. ممکن است استارتاپی برای خدمات بازاریابی خود نیازمند پشتیبانی فنی باشد. و یا هم بنیانگذاران آن استارتاپ وقت و تخصص کافی جهت ثبت و مدیریت امور مالی، حسابداری و یا کاغذ بازی های اداری و حتی کارهای حقوقی نیازمند راهنمایی و پشتیبانی باشند.

استارتاپ استودیوی TimeToStartup با علم به این مشکلات و همچنین همکاری با شرکت های توسعه تجارت آوان (ارائه دهنده ی راه حل های IT) و فرازاندیشان  حساب (ارائه دهنده ی خدمات مدیریت منابع انسانی و مالی و …) و همچنین در اختیار داشتن دپارتمان های فروش و بازاریابی و … تلاش می کند بار امور اداری را از دوش استارتاپ ها برداشته تا هم-بنیانگذاران استارتاپ ها صرفا بر روی هدف اصلی خود یعنی ارزیابی و توسعه ی استارتاپ شان تمرکز کنند.

برای مشاهده ی لیست کامل خدمات TimeToStartup کلیک کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *