درباره ی TimeToStartup

استارتاپ استودیو TimeToStartup در تابستان 1397 توسط شرکت توسعه تجارت آوان سیستم تاسیس گردید. آوان سیستم معتقد است استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا برای موفقیت به عواملی بیش از سرمایه مالی نیاز دارند. بدین ترتیب استارتاپ استودیو ی TimeToStartup را با هدف کمک به کسب و کارهای نوپا در تمامی جوانب راه اندازی کرد. استارتاپ هایی که به این استودیو وارد می شوند، به طور کامل تحت حمایت TimeToStartup قرار می گیرند و از خدمات کامل این استودیو برخوردار می شوند. دایره خدمات TimeToStartup‌ از مراحل ابتدایی شکل گیری ایده ی کسب و کار آغاز می شود. ما به کسب و کارهای نوپا کمک می کنیم بر روی ایده ای که بازار خواهان آن است متمرکز شوند. در تمام طول مدت ایجاد محصول در کنار استارتاپ های خانواده ی خود ایستاده ایم و کمک می کنیم مشکلاتی که با آنها مواجه می شوند را حل و فصل نمایند. و در نهایت با برگزاری دوره های آموزشی و منتورینگ، نسل جدید رهبران کسب و کارها را پرورش می دهیم.

سوالات متداول

در یک کلام TimeToStartup یک استارتاپ استودیو است.

استارتاپ استودیوها شرکت هایی هستند که اغلب با شتابدهنده ها به اشتباه گرفته می شوند. استارتاپ استودیو برخلاف شتابدهنده ها به دنبال استارتاپ های جا افتاده و آماده نیستند. استودیو ها از استارتاپ هایی که در مراحل بسیار ابتدایی حیات خود هستند حمایت می کنند. آنها را آموزش و رشد می دهند. درواقع استارتاپ استودیو ها به افراد کمک می کنند تا شرکت خود را از صفر تاسیس کنند.

TimeToStartup به ارزش ها و فرهنگ سازمانی والایی پایبند است. ارزشمندترین دارایی ما مخاطبانمان و افرادی است که با آنها در ارتباطیم. ما معتقدیم هر کسب و کاری برای رشد به چیزی بیشتر از سرمایه مادی نیازمند است. بنابراین حمایت هایمان از تیم های نوپا را صرفا به سرمایه مادی محدود نمی کنیم.

ارزش سازمانی دیگری که استارتاپ استودیوی TimeToStartup ارجمند شمردن زمان است. زمان تنها دارایی است که نمی توان آنرا ذخیره کرد. ما معتقدیم آمار موفقیتی 10 درصدی که بسیاری از شتابدهنده ها دارند بسیار پرهزینه است. بنابراین تمام تلاش خود را می کنیم تا مخاطبانمان از زمانی را که صرف بودن در کنار ما می کنند نهایت استفاده را ببرند.

اولین گام ثبت نام در وبسایت TimeToStartup است. پس از آن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

TimeToStartup صرفا به دنبال تیم های از پیش آماده نیست. ما شبکه ی بزرگی از علاقمندان به استارتاپ را در اختیار داریم که شما می توانید از طریق آن تیم خود را تشکیل دهید یا تیم خود را تقویت کنید و  سپس به سراغ ایجاد کسب و کار نوپای خود بروید.

استارتاپ خوب یعنی تیم خوب. برای ایجاد استارتاپتان باید حداقل تیم دو نفره ای را تشکیل دهید و سپس وارد مرحله ی ایجاد کسب و کار و جذب سرمایه شوید.

ایده یا استارتاپ شما هر قدر هم که از نظر خودتان کوچک، ناامیدکننده و نارس باشد باز هم ارزش طرح کردن را دارد. پس بررسی استارتاپ ها را به صاحب نظران آن بسپارید و شانس خود را برای حضور در عرصه نوآوری امتحان کنید!

TimeToStartup خدمات خود را به مرحله ی خاصی از مراحل رشد یک استارتاپ محدود نکرده است. ما توانایی این را داریم که از تیم ها و افراد دارای استعداد و اشتیاق در تمام طول مسیر حمایت کنیم، آنها را آموزش دهیم و کارافرینان آینده را پرورش دهیم.

در وهله ی اول ایده ی شما توسط صاحب نظران و مشاوران این حوزه ها مورد بررسی قرار می گیرد. اگر ایده مورد بررسی مورد توجه قرار گیرد و از آینده ی خوبی در حوزه های مختلف برخوردار باشد، استارتاپ مورد نظر یکی از گزینه ها برای شتابدهی خواهد بود.

سرمایه گذاری TimeToStartup هوشمند است. یعنی در ابتدا نیازهای استارتاپتان بررسی می شود، و سرمایه ای در جهت کمک به رشدتان در هر قسمت به شما اختصاص داده می شود.

همکاران ما