سوالات متداول

در یک کلام TimeToStartup یک استارتاپ استودیو است.

استارتاپ استودیوها شرکت هایی هستند که اغلب با شتابدهنده ها به اشتباه گرفته می شوند. استارتاپ استودیو برخلاف شتابدهنده ها به دنبال استارتاپ های جا افتاده و آماده نیستند. استودیو ها از استارتاپ هایی که در مراحل بسیار ابتدایی حیات خود هستند حمایت می کنند. آنها را آموزش و رشد می دهند. درواقع استارتاپ استودیو ها به افراد کمک می کنند تا شرکت خود را از صفر تاسیس کنند.

TimeToStartup به ارزش ها و فرهنگ سازمانی والایی پایبند است. ارزشمندترین دارایی ما مخاطبانمان و افرادی است که با آنها در ارتباطیم. ما معتقدیم هر کسب و کاری برای رشد به چیزی بیشتر از سرمایه مادی نیازمند است. بنابراین حمایت هایمان از تیم های نوپا را صرفا به سرمایه مادی محدود نمی کنیم.

ارزش سازمانی دیگری که استارتاپ استودیوی TimeToStartup ارجمند شمردن زمان است. زمان تنها دارایی است که نمی توان آنرا ذخیره کرد. ما معتقدیم آمار موفقیتی 10 درصدی که بسیاری از شتابدهنده ها دارند بسیار پرهزینه است. بنابراین تمام تلاش خود را می کنیم تا مخاطبانمان از زمانی را که صرف بودن در کنار ما می کنند نهایت استفاده را ببرند.

اولین گام ثبت نام در وبسایت TimeToStartup است. پس از آن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

TimeToStartup صرفا به دنبال تیم های از پیش آماده نیست. ما شبکه ی بزرگی از علاقمندان به استارتاپ را در اختیار داریم که شما می توانید از طریق آن تیم خود را تشکیل دهید یا تیم خود را تقویت کنید و  سپس به سراغ ایجاد کسب و کار نوپای خود بروید.

استارتاپ خوب یعنی تیم خوب. برای ایجاد استارتاپتان باید حداقل تیم دو نفره ای را تشکیل دهید و سپس وارد مرحله ی ایجاد کسب و کار و جذب سرمایه شوید.

ایده یا استارتاپ شما هر قدر هم که از نظر خودتان کوچک، ناامیدکننده و نارس باشد باز هم ارزش طرح کردن را دارد. پس بررسی استارتاپ ها را به صاحب نظران آن بسپارید و شانس خود را برای حضور در عرصه نوآوری امتحان کنید!

TimeToStartup خدمات خود را به مرحله ی خاصی از مراحل رشد یک استارتاپ محدود نکرده است. ما توانایی این را داریم که از تیم ها و افراد دارای استعداد و اشتیاق در تمام طول مسیر حمایت کنیم، آنها را آموزش دهیم و کارافرینان آینده را پرورش دهیم.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.