ما چه کار می کنیم؟

شبکه سازی

ما توانسته ایم شبکه ای از مربیان، سرمایه گذاران، رسانه ها و سایر کارآفرینان موفق را در کنار هم گردآوریم تا مشوق و انگیزه بخش صاحبان ایده های جذاب باشیم.

آموزش

شبکه گسترده کارآفرینان موفق همراه Time to Startup در کنار شما خواهند بود تا با راهنمایی و تجارب خود شما رادر راه رسیدن به موفقیت یاری کنند  و تمامی آموزشهای لازم برای ایجاد و حفظ یک کسب و کار  را دریافت خواهید کرد.

مربیگری

شبکه گسترده کارآفرینان موفق همراه Time to Startup در کنار شما خواهند بود تا با راهنمایی و تجارب خود شما را در راه رسیدن به موفقیت یاری کنند.

پشتیبانی

تیم های متخصص و مجرب Time to Startup آماده پشتیبانی و حمایت از شما برای عملی نمودن ایده و محصولتان هستند.

درباره ما

استارتاپ استودیو TimeToStartup در تابستان 1397 توسط شرکت توسعه تجارت آوان سیستم تاسیس گردید. آوان سیستم معتقد است استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا برای موفقیت به عواملی بیش از سرمایه مالی نیاز دارند. بدین ترتیب استارتاپ استودیو ی TimeToStartup را با هدف کمک به کسب و کارهای نوپا در تمامی جوانب راه اندازی کرد. استارتاپ هایی که به این استودیو وارد می شوند، به طور کامل تحت حمایت TimeToStartup قرار می گیرند و از خدمات کامل این استودیو برخوردار می شوند. دایره خدمات TimeToStartup‌ از مراحل ابتدایی شکل گیری ایده ی کسب و کار آغاز می شود. ما به کسب و کارهای نوپا کمک می کنیم بر روی ایده ای که بازار خواهان آن است متمرکز شوند. در تمام طول مدت ایجاد محصول در کنار استارتاپ های خانواده ی خود ایستاده ایم و کمک می کنیم مشکلاتی که با آنها مواجه می شوند را حل و فصل نمایند. و در نهایت با برگزاری دوره های آموزشی و منتورینگ، نسل جدید رهبران کسب و کارها را پرورش می دهیم.