ما چه کار می کنیم؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از خدمات TimeToStartup برروی آیکون آن کلیک کنید.

شبکه سازی و تکمیل تیم

TimeToStrtup با در اختیار داشتن پایگاه داده ی بزرگی از علاقمندان به استارتاپها، و همچنین با برگزاری دورهمی ها و نشست ها برای علاقمندان به استارتاپها، به شما کمک می کند شبکه خود را بزرگتر کنید و تیم استارتاپیتان را بسازید.

آموزش

شبکه گسترده کارآفرینان موفق همراه Time to Startup در کنار شما خواهند بود تا با راهنمایی و تجارب خود شما رادر راه رسیدن به موفقیت یاری کنند  و تمامی آموزشهای لازم برای ایجاد و حفظ یک کسب و کار  را دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی فنی تخصصی

در مسیر تولید محصول اولیه یا توسعه استارتاپتان به مشکلی برخوردید؟ متخصصین TimeToStartup در کنار تیم نوپایتان هستند تا در سریع ترین زمان ممکن مشکلات فنی که با آنها مواجه شده اید را حل کنند.

 

تدوین طرح کسب و کار

با کمک مشاورین TimeToStartup ایده خود را بر روی کاغذ پیاده کنید و برای استارتاپ خود برنامه ای دقیق طراحی کنید.

سرمایه گذاری هوشمند

TimeToStartup بر روی استارتاپ ها در هر مرحله ای که باشند، با درنظر گرفتن اهداف و شرایط آنها، سرمایه گذاری هوشمند انجام می دهد.

 

ارزیابی ایده، بازاریابی و توسعه کسب و کار

با کمک منتورها و دپارتمان بازاریابی TimeToStartup، ایده ی خود را ارزیابی کنید، برای ارتباط با مشتریانتنان برنامه ریزی کنید، بازخوردهای دریافت شده را تحلیل کنید و در نهایت کسب و کار خود را رشد دهید.

 

درباره ما

استارتاپ استودیو TimeToStartup در تابستان 1397 توسط شرکت توسعه تجارت آوان سیستم تاسیس گردید. آوان سیستم معتقد است استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا برای موفقیت به عواملی بیش از سرمایه مالی نیاز دارند. بدین ترتیب استارتاپ استودیو ی TimeToStartup را با هدف کمک به کسب و کارهای نوپا در تمامی جوانب راه اندازی کرد. استارتاپ هایی که به این استودیو وارد می شوند، به طور کامل تحت حمایت TimeToStartup قرار می گیرند و از خدمات کامل این استودیو برخوردار می شوند. دایره خدمات TimeToStartup‌ از مراحل ابتدایی شکل گیری ایده ی کسب و کار آغاز می شود. ما به کسب و کارهای نوپا کمک می کنیم بر روی ایده ای که بازار خواهان آن است متمرکز شوند. در تمام طول مدت ایجاد محصول در کنار استارتاپ های خانواده ی خود ایستاده ایم و کمک می کنیم مشکلاتی که با آنها مواجه می شوند را حل و فصل نمایند. و در نهایت با برگزاری دوره های آموزشی و منتورینگ، نسل جدید رهبران کسب و کارها را پرورش می دهیم.